Physical Address

304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Absolut Voyeur

Nečekejte zde reklamy na Absolut, i když nějaké info bych tu mohl napsat. Print Absolut Voyeur vznikl v roce 1999 a od té doby se objevoval v některých časopisech. Nejčastěji těch lechtivých. U nás byla k vidění v časopise Playboy v říjnu roku 2003 (v časopise na auta by nejspíš nepůsobila tak vtipně).

absolut-voyeur.jpg

A proč zrovna píši o této reklamě a nevybral jsem si něco jiného? Jde o to, že příští týden začíná reality show Vyvolení Noví Hrdinové a já tam budu pracovat jako fotograf a střihač. Díky tomu, že jsem pracoval minulý rok u reality show Bar, jsem se v polovině července ozval, zda by neměli zase o mně zájem. Kupodivu ano! Takže jsem si mohl užívat prázdniny a začít pracovat od konce srpna a během školy až do prosince.
Během té doby budu lítat mezi Pískem a Prahou jak divej, abych stíhal obojí. Zároveň dělal přípravy na absolventský film + práci za první semestr (reklama, takže pro mě jednoduchá věc) a napsat pár seminárek. Práce je rozdělená na ranní a večerní směny, kdy ta večerní končí až po odvysílání Noční show. To bude můj největší problém. Noční show často bude končit až po dvanácté hodině a od půlnoci jezdí pouze noční doprava. Ze Císařské louky přímo do Krče nic nejezdí, takže musím jet tramvají na opačnou stranu a dostat se k Václavskému náměstí. Tam musím pěšky vyjít až k autobusové zastávce, kde každou půlhodinu jezdí autobus až do Krče. Odtud 15 minut pěšky až domů. Podle výpočtů se nejrychleji domů dostanu za hodinu a patnáct minut čistého času. A někdy to vyjde tak, že v ten den ještě vstávám v půl devátý, abych se dostal na ranní směnu v 9:30.
Kvůli práci, která mě baví a kde je opravdu skvělý kolektiv lidí, tohle všechno strpím. Jako fotograf budu fotit dění ve vile a budu muset sledovat každou vteřinu vše, co se tam bude odehrávat. Jako střihač, sestříhám rekapitulaci z minulého dne a dám ji na oficiální stránky Vyvolených.
Oproti Baru tohle bude něco jiného. Lidi ve vile si po čase nebudou všímat kamer a budou dělat různé věci. Nemají volnost a ponorková nemoc bude vysoce nakažlivá. Budou naprosto odříznuti od okolního světa. Pochybuji, že někdo ze čtenářů tohoto blogu předchozí reality show sledoval. Mladí se na to nekoukají, spíše ta starší generace co má ráda bulvár chce mít možnost sledovat “celebrity” a potom s ostatníma drbat. Plus se budou dívat někteří na Noční show, kde budou mít “porno” zadarmo. Proto se do výběru dostalo mnoho mladých lidí (hezkých holek).
Zajímavostí tentokrát budou dva páry ve vile. Možná se tam dostane i jeden čtyřicátník. Dramaturgie si tentokrát dala záležet a snaží se o úspěch první řady. Vyvolený 2 byla naprostá katastrofa a nesmí se o ní nikde mluvit. Proto se tato řada nejmenuje Vyvolení 3 (i když jí tak všichni nazývají), ale Vyvolení NH nebo-li Vyvolení Noví Hrdinové.
Doufám tedy, že minimálně jednou za den navštívíte ofiko stránky a budou se vám líbit fotky i videa, které vám budeme neustále nabízet. Konec konců, nedělám to pro sebe, ale pro Vás.

2 Comments

  1. No super ! Je pěkný vědět, že VVNH dělá můj “virtuální známý” 🙂 Ať se Ti tam daří a na offic. stránky určtě kouknu 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *