Physical Address

304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

I`am reklamožrout

Ano, čtete správně. Mám rád reklamy, které mají co do sebe. Jelikož jsem skalní fanoušek Ivana Zacharuáše (o kterém se co nejdříve zmíním v sekci Lidé) a můj život se bude ubírat k tvorbě reklam. Tak pro mě tento festival je poviností ho navštívit. A pro vás by to mohl být zajímavý kulturní zážitek.  

10. listopadu 2006 se v pražském multikině Palace Cinemas Slovanský dům uskuteční slavnostní show Noc reklamožroutů 2006. Po několikaleté přestávce se tak do České republiky vrací největší světová reklamní show.

Noc reklamožroutů je celovečerní představení, které nabízí 6 hodin projekce reklamních spotů bez jediné přestávky. Představuje 500 nejnovějších, nejlepších, nejúžasnějších a nejzábavnějších reklam, které kombinuje s kýči a tradičními spoty charakteristickými pro různé země původu. Sdělení jsou krátká a dostatečně kompaktní, takže jsou chápána všemi diváky, reklama úspěšně překonává jazykové a kulturní hranice.

One comment

  1. […] Zdá se, že listopad je měsícem filmových festivalů. Ještě jsem nebyl ani na Noci reklamožroutů a už se chystám na 2. ročník Festivalu krátkých filmů Praha, který proběhne v pražském kině Světozor od 15. do 18. listopadu 2006. I letos se představí v soutěži a nesoutěžních sekcích to nejlepší, co vytvořili mladí talentovaní filmaři z celého světa v průběhu uplynulého roku a jako bonus krátké filmy dnes renomovaných režisérů z dob, kdy jejich jméno neuměli ve filmových časopisech ani vyslovit. […]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *