Physical Address

304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Přípravy na filmový festival v KV

S blížícím se zahájením Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech se těším čím dál víc. A já mám touhu se o každé zážitky dělit se všemi. Takže jsem se rozhodl, že tentokrát nenapíšu jen jeden článek po skončení festivalu, ale napíšu novinky každý den. I když se nic nebude dít, tak vymyslím něco krátkého (snad tohle předsevzetí splním). Možná to bude jen nějaký foto příspěvek, ale snad se vám příspěvky budou i tak líbit. Navíc jsem si připravil i speciální Twitter kviff účet, kde budu psát každou chvíli něco z KV (Nebo mám psát na svůj osobní twitter účet?).
Odjíždíme již prvního července, takže budou zprávičky i z příprav. Snad se mi podaří potkat Johna Malkoviche, od kterého bych si chtěl nechat podepsat DVD V kůži Johna Malkoviche. Nejspíš zase potkám Ivana Zachariáše, který nakonec opět točil znělky i pro letošní ročník festivalu. A co vy? Jedete na nějaký festival?

12494-martin-krejci-ivan-zacharias-jiri-menzel

4 Comments

  1. Tak já jsem Varák, takže to mám jednoduší. Minulej rok jsem na tenhle fesťák byl bohužel na dovolený, takže se na tenhle ročník těším ještě víc. A konečně budu chodit jen na filmy a kašlu na nějakou brigádu.
    A ten twitter je dobrej nápad, budu sledovat.

  2. Ihned jsem se přidal mezi followery twitter účtu a těším se i na články z Varů. Nejméně na den se zajedu podívat. Zatím nemám vybrán žádný film a zítřejší předrezervaci patrně nestihnu kvůli zkoušce. Tak si na festivalu alespoň vychutnám jedinečnou atmosféru.

  3. Hans: Jednodušší v čem? V ubytování? To mě tak netrápí, když nám Google zaplatí apartmán.
    fremy: Bezva, takže novinky budu psát na kviff účet. Jinak jestli tam jedeš i na jednu noc, tak o program nebudeš mít nouzi. Všude se něco děje.

  4. Abych řekla pravdu, moc mé to láká. Ale je to na opačné straně republiky a času je teď hodně málo. Užij si to proto i za mne.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *