The diary of a strategic thinker

44. KVIFF – Den druhý

Včerejší noc ještě neskončila a pokračovalo se až do čtyř do rána. Ale pěkně od začátku. Po dopsání včerejšího článku jsme vyrazili ještě nakoupit nějaké zásoby jídla do Tesca. A kolem jedenácté jsme se rozhodli jít všichni ven do nějakého baru. Od Thermalu směrem k hotelu Pupp se nenašel žádný otevřený bar. Všechno se připravuje na nájezd návštěvníků festivalu. Vrátili jsme se tedy zpět k Thermalu, kde jsem si pořídil tuhle fotku.

kviff-thermal

Pak jsme hodili směr McDonald, kde naproti byl nějaký nonstop bar. Šli jsme si konečně sednou a pokecali o všem možném. Skončili jsme v půl čtvrtý a vyrazili zpět na hotel, kde jsme zapadli do postele a šli spát.

Ráno jsme v pohodě vstal v půl desáté a uvědomil si, že ještě stíhám snídani. Oblíkl jsem se a vyrazil do restaurace v našem hotelu. Luxus! Teplé párky, hromada pečiva, salátů, müsli, omáček atd. K tomu jsem si nalil džus a vychutnal si ranní snídani.

Po desáté jsme vyrazili do Thermalu, kde jsem si prohlédl galerii Vanity fotografií, kde různé celebrity jsou vyfoceny s magazínem Vanity. Našel jsem tam svého oblíbeného Darrena Aronofskyho.

kviff-aronofsky-vanity

Nakonec jsem se zabydlel v kanclu a dělal si své. Jenže kolem dvanácté přijel zbytek štábu a už se jelo. Natáčelo a já opět začal stříhat. Na prvním videu jsem se musel trošku vyřádit, abych se do toho dostal. A do půl jedenácté stříhal další dvě videa. K vidění jsou na našem kviff youtube channelu. A jak vlastně vypadá moje provizorní střižna? Takhle:

editor-room-kviff

Tímto se pro dnešek s vámi loučím a zítra to vezmeme na plné obrátky.

Sdílet s ostatními: