Physical Address

304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Aukce Kryšpínových fotografií

Tento týden jsem měl talentové zkoušky na Ústav umění a designu v Plzni. Musel jsem tam ukázat nějaké své portfolio, tak jsem si nechal vytisknout několik mých fotografií na fotopapír A4.
A teď po zkouškách mi na to jen padá prach. Už si to nemám kam pověsit, proto jsem se rozhodl tyto fotky rozdat těm, kdo o ně budou mít zájem. Nechci za to žádné peníze. Bude mi stačit, když to neskončí někde v koši (to radši dejde recyklovat do sběru;) ).
Přemýšlel jsem, jaký systém udělat, aby fotografii dostal ten pravý člověk. Ale nic smysluplného mě nenapadá. Jen to, že stačí napsat do komentářů, kterou fotografii chcete a proč si myslíte, že by jste ji měli dostat právě vy. Můžete to napsat jednou větou, složit básničku, napsat velmi krátkou povídku nebo jinak. Vaši kreativní touhu nechám na vás.
Stejně už vidím, jak tahle aukce končí fiaskem a nikdo fotky nebude chtít…
Uzávěrka je 23. května.

Zde je výběr fotek, které měly to štěstí, že nejsou jen v digitální podobě:

1) Benátky
Me in the Venice

2) Caution monument
Caution Monument

3) Red Ball
Red ball on zebra crossing

4) Time Warner
Time Warner Center

5) Lincoln center
Lincoln center

6) Ghost in the town
Please help me!

7) Kryšpín 🙂
Me in sun-blind

8) Sellier and Bellot
Sellier and Bellot

9) Hornet
hornet

10) Free bird
Free bird

16 Comments

 1. veľmi sa mi páči fotky “Benátky”. a tak veľmi ju chcem, že ma nič kreatívne nenapadá 😀 ale nevadí, ak ju aj nevyhrám, tak musím aspoň napísať, prečo sa mi páči.
  prvá vec – farby. sú petré, ale nekričia, pre mňa sú znamením obrovskej energie, ktorá z tej fotky ide.
  druhá vec – kombinácia moderného s tradičným (súčasný mladý chalan vs. stará kultúrna pamiatka).
  tretia vec – tá šikmá perspektíva. je nudné dívať sa na veci pohľadom väčšiny – toto je znak niečoho nezvyčajného, vybočujúceho z radu.
  a po štvrté: pohľad zdiaľky. veci sa zdajú byť iné, ak sa na ne dívame s odstupom…

  ja teda nie som žiadnym extra nadšencom fotiek, ale toto ma fakt zaujalo. tak keď nič, tak aspoň malý feedback 🙂 ako to na mňa pôsobí…

 2. Mnoho z tvých fotek z cesty do NY je krásných a do Plzně sis vzal dobrý výběr. Hamounsky bych mohl chtít všechny 😀 avšak pak by každá z nich neměla takové místo jaké si zaslouží. Líbí se mi tedy 5) Lincoln center a 3) Red Ball. Asi nepředčím dívčí přání o tvoje skvosty, ale už vybírám rám a vhodné místo na pověšení. Těší mě tvůj krok věnovat tvé fotografie lidem, kteří mají o ně zájem , protože si myslím, že zachycené momenty si zaslouží žít věčně a obohacovat životy jiných. Mám rád fotografování a fotky samotné. Jsou to kouzelné věci, které ničím nenahradíme.

 3. Chtěla bych pětku, protože nemůžu chtít sedmičku (přítel je žárlivec a cizího chlapa na zdi by asi nezvládl). A proč právě já? Protože si občas taky připadám jako červený míček mezi mrakodrapy. A protože jsemm se taky dostala na uměleckou školu (i když jen pedák, protože to chci učit, ale i tak se to počítá ne?), takže jsme vlastně kolegové. A za poslední jsem s sebou taky měla portfolio, tak třeba Ti za pětku taky nějakou dám. I když to vlastně neřeší tvůj problém s nedostatkem místa na fotky…:D No, i tak si myslím, že by se nejlépe vyjímala na mé stěně.

 4. Líbí se mi desítka, asi proto, že ji vztahuju na svou současnou situaci a trochu tomu ptákovi závidím 🙂

 5. 3. jelikoz ja ti jednou dovezu nejakou super fotku z londyna By Me za to:)
  no… ale zrovna muzu poblahoprat te rychlejsi jelikoz kvuuli me bys to musel skladovat u sebe doma ani nevim jak dlouho…:(

 6. #2

  Proč právě já?

  ……….o……..
  ………oo…….
  ……..ooo……
  …….oooo…..
  ……ooooo….
  …..oooooo…
  ………oo…….
  ………oo…….
  ………oo…….

  Protože sem ti za to nakreslil stromeček 🙂

  A proč chci tu fotku?
  Protože se mi líbí barvy a kompozice. Pověsim si jí nejspíš do garáže.

  Děkuji moc ‘

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *