The diary of a strategic thinker

Artists Wanted

Umělci to mají v životě těžký. Celý život bojují o přízeň ostatních a nakonec umřou osamocení kdesi v podkrovním bytě. I já se snažím být umělcem (i když papírově jím prý už jsem) a získat si srdce lidí, obdiv a uznání.

Každý má jiný cíl, jinou drogu, jinou touhu. Já toužím rodičům dokázat, že v jejich dítěti něco je. Mou drogou je získat uznání. Mým cílem je, aby se na mě nezapomnělo. Možná to zní povrchně, ale je to prostě tak.
Svými předchozími úspěchy jsem si natolik zvedl sebevědomí, že jsem se rozhodl zapojit do soutěže, kde musíte zaplatit za svou účast. Přihlásil jsem se, ale pak jsem zjistil, že je to světoznámá a uznávaná soutěž, kam se přihlašují ti nejlepší z nejlepších a světu ukázala umělce, o kterých by se jinak nevědělo. Nevím tedy, jak jsem na tom já a zda vůbec nějakou šanci mám, ale teď mi přišlo krátké vyjádření odborné poroty.

“You can feel the emotion in all of your photographs. This is very powerful work.”

A to je to uznání, po kterém tak každý umělec touží. To je ta droga, která se nám dostává do žil. Tyhle slova od druhých umělců vždy potěší. Nedivte se tedy, že neustále něco někam přihlašuji. Jsem na tom prostě závislej.
Mimochodem přihlásil jsem se s touto kolekcí fotografií:

Touch of the rain

Nun in the middle of Dachau

The Boy in the Striped Pullover II.

Free bird

Please help me!

Bylo těžké vybrat pět nejzajímavějších z těch všech fotek, co jsem nafotil. Nakonec z velké části vyhrál Osvětim, protože tyto fotky mají hodně co do sebe a zapůsobily na spoustu lidí.

Sdílet s ostatními: