Physical Address

304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Andělská chlípnost

Námět na povídku “Andělská chlípnost” jsem měl napsanou již několik let ve svém poznámkovém bloku. Ale teprve po nedávném návratu z Paříže jsem se ji rozhodl napsat. Více než rok od mé poslední povídky Dívka s němou tváří.

Člověk by nevěřil, že lásku pozná až v okamžiku své smrti. Konkrétně mluvím o sobě. Všichni kolem mě již našli lásku na celý život. Zatímco já musel skončit na pitevním stole, abych prožil to, po čem touží každý. Nikomu to nemám za zlé, vždyť jsem se nakonec přeci jen dočkal. Sice jiným způsobem, ale pomiloval jsem se s krásným andělem.

Přesto se trochu za sebe stydím. Jak tak v té márnici ležím nahej a je vidět moje erekce. Musím být k smíchu každému, kdo mě takhle uvidí. Říká se tomu andělská chlípnost. Jde o posmrtnou erekci, vyvolanou rychlou a násilnou smrtí.

A právě v okamžiku mé smrti jsem se objevil v posteli s nebesy a nade mnou se vznášel anděl. Jak se tak dívám na nahou postavu dívky s křídly, uvědomuji si, že obsahuje rysy všech holek, ke kterým jsem něco cítil ve svém životě.

Terezčiny blonďaté vlasy, které mě vždy oslepovaly odrazem slunečních paprsků, když jsme si spolu jako děti hráli na louce mezi pampeliškami. Věnce z pampelišek jsme pak sundali z malých hlaviček a na naší imaginární svatbě je hodili do řeky. Jenže stejně jako se věnce ztratily v proudu řeky, tak se ztratila Terezka z mého života. Odstěhovala se pryč a já ji už nikdy neviděl.

Vznášející se anděl také měl modré oči Markéty, které jsem poslal na základní škole milostný dopis, kde jsem ji vyznal lásku a obdivoval její oči, které byly modré jako nebe a leskly se jak měsíční prach. Jenže to spolužáci zjistili a začali si z ní dělat srandu. Od té doby už na mě nepromluvila a o rok později odešla na gymnázium.

Prsa jsem poznal hned. Jsou totiž Veroniky, která pod vlivem alkoholu skončila na Nový rok v mém náručí. A při vášnivém líbání jsem si v mých osmnácti letech poprvé šáhnul na dvě prsa, která byla teplá a hebká. Až jsem měl pocit, že v ruce držím její srdce, které mi chce věnovat. Ale její částečně neposkvrněná nevinnost zůstala nedotčena, protože si chtěla odskočit a už se ke mně nevrátila.

Když se anděl snesl ke mně do postele a začal mě líbat, poznal jsem rty, které patřily Michaele. Její pomalé a zároveň vášnivé líbání mě dokázalo uvést do varu hned, až jsem si myslel, že jsem v sedmém nebi. Jenže teď jsem v posteli s nebesy a s andělem, který mým očím nabízí tu největší krásu a celému zbytku mého těla nepoznanou rozkoš.

Rukama se pomalu přibližuji k jejím vlasům a odhrnuji je za ucho. Jenže mávnutí jejích křídel je rozfouká a opět se dotýkají mého obličeje při našem líbání. Chtěl bych ji převalit na záda, ale včas si uvědomuji, že by se necítila pohodlně s křídly na zádech. Rukou přejíždím z jejího krku směrem k hrudi, kde hluboké dýchání anděla ovlivňuje výšku prsou nad mým tělem. Hned mám pocit, že je tu se mnou Veronika a že pokračujeme tam, kde jsme kdysi skončili. Moje zvědavost nad ženským tělem pokračuje dál podél boku jejího těla esovitého tvaru a já najednou dlaní přejíždím podél zadečku. Její křídla přestávají pomalu mávat a já cítím, jak se mé hrudi dotýkají její bradavky, prsa a postupně i zbytek celého těla. Je lehčí než jsem si myslel a já se v této chvíli cítím poněkud nesvůj. Nechci to dát najevo a opět se přibližuji svými rty k jejím a pokračuji v líbání, kterého jsem si během života moc neužil. Jenže pak cítím její ruce, jak se blíží k mému penisu. Její dotek rozproudil krev a s přicházející erekcí se zvyšuje i můj tep a uvažuji nad tím, zda můžu dostat infarkt, i když jsem mrtev.

V tu chvíli se anděl nade mnou narovná, světlo ji zezadu ozařuje. Mávne křídly a vznese se o kousek. Pomalu dopadá na můj ztopořený penis a já poprvé pronikám do pochvy a objevuji nepoznanou rozkoš, kterou nelze ani slovy popsat. To prostě musíte prožít na vlastní kůži. Třeba se i vy dočkáte, stejně jako já. Andělská chlípnost nezná své hranice a je postavená jen na vaší fantazii. V okamžiku mého orgasmu se anděl vznesl s mou duší až do nebe a zbytek mého těla i s erekcí se objevil na studeném pitevním stole. Pokud se však podíváte blíž k mému obličeji, uvidíte nepatrný úsměv, s kterým odcházím z tohoto světa.

2 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *