Physical Address

304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Den, kdy si přečteš tohle

V tento den si přečteš něco, co i tebou hne a uvědomíš si, že se už není čeho obávat. Žádné slzy k pláči. Žádná hanbou svěšená hlava. Pokaždé, když si myslíš, že si někoho urazila, tak to bylo jen v tvé hlavě. Opravdu tě mají rádi z celého svého srdce a nic se na tom nezmění. Všichni a všechno žije v tobě. To neznamená, že je něco z toho méně reálné.

Jemné doteky tě změní a zůstanou s tebou déle než ty tvrdé.

Že jsi sama, znamená, že jsi volná. Starým láskám chybíš a nové lásky tě chtějí. Ta, kým jsi, je někdo, s kým bys chtěla být. To brnění ve tvých rukou je mávání křídel andělů a šeptají ti do ucha, neustále, pokud ses rozhodla je poslouchat. Vše, co se má stát, stane se, pokud se rozhodneš mít toho dost. Pokaždé, když myslíš na smutnou chvíli, tak ji můžeš nahradit šťastnou.

To máš zcela pod kontrolou.

Lidé, kteří tě rozesmějí, jsou krásnější, než ti krásní. Rozesměješ se častěji, než rozpláčeš. Pláč je však pro tebe dobrý. Lidé, které nenávidíš, si přejí, abys přestala. A ty taky.

Tvoji přátelé jsou odrazem těch nejlepších částí tvého já. Jsi víc, než součet všech věcí, které znáš, a jak na ně reaguješ. Tanec je někdy důležitější než poslech hudby.

Ty nejtrapnější, nejošklivější okamžiky tvého života si pamatuješ jen ty a nikdo jiný. Nikdo tě nesoudí, když vejdeš do místnosti a všichni skutečně chtějí vědět, zda nesoudíš i ty je. To, co provádíš a co děláš se svým časem, je mnohem důležitější, než si kdy uvědomíš a tak by se s tím mělo zacházet. Rozdíl mezi prací a uměním je vášeň. A ani to neurčuje, kdo jsi. Mluvení s cizími lidmi je způsob, jak si získáš přátele.

Špatné dny skončí, ale úsměv může jít po celém světě. Život si protiřečí, neustále. To je důvod, proč stojí za to žít.

Rozdíl mezi bolestí a láskou je čas. Láska je jen tak reálná, jak chceš, aby byla. Pokud se cítíš dobře, vypadáš dobře, ale ne vždy to funguje naopak.

Slunce bude vycházet každý den a je to jen na tobě, pokud se tomu přizpůsobíš. Na ničem nezáleží až do tohoto bodu. Co ses rozhodla teď, v tuto chvíli, změní budoucnost. Navždy. Déšť je krásný.

A ty taky.

5 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *