Physical Address

304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Můj blog umírá

Říká se, že životnost blogu je 126 dní. Nejspíš je to pravda, protože poslední dobou ztrácím inspiraci o čem bych zde měl psát. Každý týden přinášet tři články z oblasti designu nebo z filmu. Psát o sobě mě moc neláká. To radší o někom jiném. Reklama mě sice baví, ale teprve ji objevuji. Na výstavy a festivaly poslední dobou nemám čas. V oblasti web 2.0 se zrodila velká konkurence, kterou nemám šanci překonat. Off topic používám pouze ve velké nouzi.

death_note__l_by_kipferl.jpg

Přemýšlím o zavedení nové kategorie, ale nevím na jaké téma. Přemýšlel jsem i o bulváru, kde bych spíše zobrazoval fotografii nějaké celebrity a k němu napsal (vtipný) komentář. Ale to mi příjde nevhodný pro tento blog. Nevím čím ten úpadek může být, možná každodenní povinosti psát nějaké technovinky na druhém blogu (Přemýšlím o jeho prodeji, i když o něj asi nebude zájem). Může to být také přípravami na další natáčení mého školního projektu nazvaný pracovně “Moderní Faust”. Nebo psaním mé knihy, které možná ani nevyjde, protože o ní nebude mít žádné nakladatelství zájem. O co vlastně jde? Stačí si něco vzít do hlavy. Sehnat potřebné informace, nějaký obrázek na zkrášlení a věnovat půl hodiny napsáním pěkného článku. Články píší hlavně pro vás, takže pokud se vám něco nelíbí nebo máte nějáké návrhy, nápady, inspiraci – cokoliv. Na co se mám zaměřit, co mám zrušit apod. Napište mi komentář, já budu za každou připomínku rád a vezmu ji k úvahu. Děkuji.

10 Comments

 1. Nekončím, jen se snažím najít inspiraci. Tak to si překročila hranici, teď už budeš do smrti blogerkou 😉 A ještě jedna poznámka, prý je 60 procent holek z celkového počtu blogerů. A k tomu dodatek – já znám jen tebe 🙂

 2. Doufám, že mne neřadíš do toho dlooooouhého seznamu blooooogísků. A vůbec napiš něco z tvého života, jak se daří atd..

 3. [3.] To co chceš je spíše propagace a snaha zvýšení návštěvnosti webu. A stránky s touto tématikou je plno.
  [4.] Nerad mluvím o zatím nezrealizovaných plánech. Líp se mluví o hotových věcech.
  [5.] táááákhle jsem to neměl na mysli. Právě, že vím o těch blogísků, ale jen o jednom kvalitním blogu jedné slečny. Něco ze života? Pokud budu přijat jako asistent režie, tak budu psát své první dojmy ze skutečného režírování filmu. To bude až v červnu. A nedávno jsem psal mé dojmy z Febiofestu.

 4. Nemáš-li témata, tak si dej pauzu a uvidíš, buď tě začne zase něco napadat a nebo prostě nebude 🙂 Neber to jako povinnost, ale jako zábavu a když prostě není co psát, tak nic nepiš 🙂

 5. Toto je bohuzel hodne casty problem ruznych blogu. Po opojnem zacatku prijde prvni kocovina a dilema jak dal. Pokud clovek nema ten dar psat kdykoliv o cemkoliv je lepsi profilace. Jak rikas budes asistentem rezije. Vubec by neuskodil clanek na toto tema. Cim se vlastne takovy asisten rezie zabyva. Jaky je rozdil u ceskeho a treba Hollywoodskeho. Mas stesti, ze studujes nestandartni obor. Byt tebou zamerim se na media. Jak to chodi pri nataceni, jake profese jsou u toho potreba. Proste ruzne perlicky co bezny clovek nezna. Urcite te toho hodne napadne. Hodne stesti.

 6. Zatím mám blog vcelku nový a s tímto problémem jsem se nesetkal.
  Do 126 mi ještě pár dní zbývá.
  Ale řeším opačný problém. Mám takový seznam nápadů témat, na které bych mohl
  psát články. Vím, že to nejsou většinou témata “na úrovni” skvělých blogerů,
  ale mě se prostě líbí a to mi jde. No a ten problém tkví v tom, že se mi nikdy
  nechce pustit se do toho článku. I když to zabere třeba “jen” půlhodinky,
  dlouho se do toho nutím. Když už jsem ale v tom, tak mi to nevadí, a jde to všechno samo.
  Tak doufám, že se takových problémů nedožiju a taky ti přeju hodně nápadů a témat k článkům.

 7. Fondil: Tak to se neboj, taky se nutím do toho, abych napsal článek. Není to tak, že se přihlásím a vyplodím nějaký článek. Příprava je u mě docela dlouhá. Takže ti držím palce u kritického dne 😉

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *