The diary of a strategic thinker

Český Springfield

Jak už elfinýrník napsal, Simpsonovi mají skvělý web. Plno her, můžete navštívit různá místa a hlavně si lze udělat vlastní avatar. Což mě přivedlo k myšlence udělat takový Český Springfield. Každý z vás si udělá vlastní podobiznu. Nejlépe skutečnou, ale může být i fiktivní. Tu si dá na vlastní blog (nebo lze nahrát na flickr, nebo někam jinam) s odkazem na tento článek, aby se vaši čtenáři dozvěděli o tomto projektu a zapojili se do hry.

Darren Rowse podobně vytvořil soutěž, kde lidi museli psát svých TOP 5 a poté jeden z nich náhodně vyhrál 1000 dollarů. Tohle není soutěž. Vy vytvoříte svůj avatar a vložíte ho s odkazem na tento článek. Po publikování vašeho článku zanecháte zde komentář, kde do url adresy vložíte odkaz na váš článek. Nejlépe by bylo, kdyby jsme všichni název článku nazvali stejně nebo podobně. Napadlo mě jako nadpis: Váš nick ve Springfieldu (např. Kryšpín ve Springfieldu), ale můžete si vymyslet něco jiného. Konec tohoto projektu plánuji na premiéru filmu. 27-7-2007 se vše uzavře (edit: Pokračujeme dál bez omezení. Po dalším nasbírání přijatelného počtu uživatelů se udělá další součet), já udělám součet obyvatel v českém (elektronickém) Springfieldu a vytvořím článek s odkazy na všechny springfielďany.

P.S. Instaloval jsem plugin ohledně spamu. Takže se může stát, že se váš komentář objeví tam. Ale nemusíte se bát, pravidelně to kontroluji a zachraňuji správné komentáře.

P.P.S. Podle mého zrcadla vypadám asi takhle.

kryspin-on-simpsons.jpg

Sdílet s ostatními: