Physical Address

304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Weebly : Jednoduchá tvorba webových stránek

weebly

Weebly je jednoduchá cesta k vytvoření skvěle vypadajících webových stránek a jejich sdílení se světem zcela zdarma. Od osobních po firemní stránky, Weebly dokáže nejjednoduší cestou v nejkratším čase sestavit stránky podle vašich potřeb. Využívá AJAXové rozhrání k vytvoření stránky a obsahuje velké množství vzhledů, které si můžete libovolně zvolit. Weebly je momentálně v beta verzi a příjmá nové uživatele, kteří se chtějí registrovat.

 

Tvoření stránek

Vytvoření stránek lze stisknutím na odkaz “Create Site”, jejich odebrání lze odkazem “Delete”. A pokud chcete editovat stránky, stačí na ně kliknout.

 

Moje stránky 

Každá stránka obsahuje počet stránek na kterých se nachází nějaký obsah, jako je text, obrázky, videa, mapy, reklamy a jiné. Vaše stránky budou zobrazeny nahoře vlevo a lze je přemístit pouhým táhnutím nahoru nebo dolu.

 

Vzhledy povoleny 

Různé atraktivní vzhledy jsou dovoleny používat na vaÅ¡ich stránkách. Ale co dělat pokud ve výběru nenajdete vzhled podle vaÅ¡ich představ? Å?idte se pokyny na stránkách, které umožÅ?ují přidat vzhled ke schválení a pokud bude vyhovovat normám, tak vám bude nahrán.

2 Comments

  1. Včera jsem vytvořil 3 stránky pomocí Weebly, práce trvala cca 4 hodiny. Stránky jsem uveřejnil a Výsledek vypadal dobře. Dnes už stránky nefungují a z mého profilu na weebly zmizely také. Tak pozor ať nestrávíte zbytečný čas tvořením webu, který zmizí. Pravděpodobně to bude tím, že Weebly běží zatím pouze v betaverzi. :(((

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *