Physical Address

304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Technorati – největší katalog blogů

technorati_logo.png

Technorati je rozsáhlý katalog, který obsahuje přes dva a půl miliardy odkazů z více než 55 miliónů blogů. Blogy jsou rozděleny do velkého počtu kategorií, takže není problém najít i vaše oblíbená témata nebo se jen podívat, o čem právě píší ostatní blogeři.

 

Do katalogu Technorati si můžete přidat i svůj vlastní blog (přestože jsou stránky psané v angličtině, naleznete zde i české články) velmi jednoduchou registrací. Po registraci máte na výběr ze tří možností. Vložení přihlašovacího jmén a hesla umožní robotovi připojení k vašemu blogu a ověření, že jste skutečně jeho majiteli. Druhý způsob vyžaduje vložení nového příspěvku se speciálním HTML kódem na blog. Třetí možností je nutno vložit část JavaScriptu na váš blog. Takže neváhejte a dejte světu o sobě vědět.

7 Comments

  1. Dobrý,ale mně stačíte vy, kteří ke mně chodíte rádi číst.

    Mám malý dotaz, vidím, že používáš OS MacIntosh a prohlížeč Safari, jaká je ta má stránka, je v tom nějak rozházená nebo je v pořádku? Dík.

  2. Osobní zápisník do kterého píšu o všem co mně zajímá a taky moje rady a názory.
    Na blogu se zatím píše o Designu, Pc, Internetu, Společnosti, Hudbě a Filmech. Doufám že se stanete stálými čtenáři mého blogu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *