Physical Address

304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Novinky ze světa designu

jemillo.jpg

Stránky MaiLmeART vytvořil Darren Di Lieto, zakladatel a editor LCSV4. Hrál si s nápadem vytvořit projekt na spolupráci s každým kdo má možnost s něčím přispět. MAiLmeART je malý malý projekt navržený k testování vašich schopností, k vydělání nějakých peněz pro vás a dát vám šanci získat nové fanoušky. Pokud máte něco s čím by jste přispěli, stačí se přihlásit.

redinteractiveagency.png

Společnost Red Interactive agency má skvělé flashové stránky, které nejen jsou informativní, ale jsou i interaktivní. Hned jak dostanete na stránky. Vytvoří se postavička, kterou ovládáte jedině vy s pomocí šipek a dalších tlačítek. Pokud najedete myší na panáčka vpravo od chatovacího políčka, můžete mu přidělit jméno a jiný vzhled. A hlavně si můžete chatovat s ostatními návštěvníky. Takže objevujte a bouzdejte.

firmastyle.jpg

V jednoduchosti je krása, někdo dělá interaktivní flashové stránky. Druzí dělají jednoduše krásné flashové stránky. Mezi tyto patří webové stránky designové společnosti _FIRMA z Ruska.

serge_seidlitz_mtvanimations.jpg

Na MTV můžete vidět nové animace. Na svědomí je má Serge Seidlitz, který s MTV už dlouhodoběji spolupracuje. A jeho webové stránky jsou jedno velké portfolio, kde každý obrázek znamená jednu zakázku. Takže hodně štěstí, kreativity a úspěchu při dalších pracích.

justice-dance.png

Justice pocházející z Francie mají nový videoklip D.A.N.C.E, ke kterému nemám slov. Mnozí z vás určitě slyšeli jejich song Justice vs. Simian’s “Never Be Alone” (na myspace ji mají k poslechu pod názvem “We Are Your Friends”) a pokud ne, tak si je určitě poslechněte. Myslím, že stojí za to.

One comment

  1. To je fakt skvělý Flasch(Red Interactive agency), vůbec to nepřipadá vtíravě a ani nějaké šílené proměny, takový flasch pohodář a celkem je to rychlé!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *