Physical Address

304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Karlovarské oplatky jinak

Na twitteru jsem již psal o tom, že jsem vyhrál jednu soutěž, ale nechtěl jsem to zde rozebírat (kdo by se taky pyšnil psaním básniček ve 22 letech). Ale vzpomněl jsem si na codeasovo rozbalování dárků od googlu, které jsem mu záviděl. Tak ať teď závidí on 🙂
Soutěže bych se neúčastnil nebýt toho o jakou cenu šlo. Krásná, plechová filmová krabička a v ní pravé karlovarské oplatky. O které mi ani tak moc nešlo. U Vodafone už jsem takový pravidelný soutěžící. Vyhrál jsem u nich tričko v soutěži Dělejte scény, minulý rok jsem vyhrál ubytování a film pass na filmovém festivalu v Karlových Varech. Tento rok jsou zatím oplatky.
Soutěžní nálada mě však neopustila a zkouším štěstí v Aukro soutěži, kde jsem musel improvizovat, protože žádnou kameru nemám a nemohl jsem natočit vlastní klip. Máme natočit klip o tom, jak Tě žhavé produkty na Aukro.cz dokážou pořádně rozpálit. Při tom žhavém rozpálení mě napadl morbidní nápad s elektrickým křeslem, tak jsem přemýšlel jak to udělat. Nakonec jsem si vzpomněl na dva filmy a jeden seriál, kde se elektrické křeslo vyskytuje: Zelená míle; Muž, který nebyl; seriál Prison Break. Poté jsem si vybral komornější film bratří Coenů, sestříhal a otitulkoval. Výsledek můžete vidět zde. Stream bohužel nepodporuje video 16:9, tak je to takhle “zmáčklý”. Pokud se vám bude chtít, tak můžete pro mě hlasovat.

A zpět k oplatkám, 14. července mi přišel mail od admina vodafone blogu, že jsem vyhrál a mám zpětně napsat svoji adresu. Dnes 16. července už přišlo oznámení z pošty. Docela rychlovka, čekal jsem to tak ke konci měsíce. Ale je pravda, že oplatky mají omezenou trvanlivost, takže si je dáme co nejrychleji ke kávičce. Tímto děkuji Vodafonu za pěkný dárek k mým blížícím se narozeninám. Tady jsou tedy fotky z mého iPhone, jak vybaluji oplatky.

img_0474.JPG

Plechovka byla zabalená ve fólii a v obálce. Vše přišlo v pořádku.

img_0476.JPG

Víko bylo ještě pro jistotu zapečetěno, teď už vím proč. Nejde to pořádně zavřít, aniž by víko bylo zafixováno.

img_0477.JPG

Oplatky jsou řádně zabaleny v alobalu a papírovém obalu.

img_0478.JPG

Po rozbalení se pokojem rozvířila vůně oplatek.

3 Comments

  1. Super, gratuluji k výhře, už od twitru jsem se nemohl dočkat …
    Jinak to focení rozbalování je fajn, čtenář se dokáže vcítit do toho jako by to on sám rozbaloval… 🙂
    Jinak oproti pobytu v KV setkání se Zachariášem, je závist v podobě oplatek opravdu minimálni 😉

  2. codeas: diky. Takze jsem mel udelat reportaz, jak vybaluji z balicku Ivana Zachariase a ty bys puknul zavisti. 🙂 Priste 😉

    Milan Kryl: Odkazy jsem upravil, aukro me nejspis vyradilo ze souteze.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *