Physical Address

304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Vyberte mi lepší životopis

V dnešní době dávají lidé hodně na první dojem. A to rozhodně v některých případech není dobře. Po dostudování školy jsem hledal práci a rozesílal životopis, který jsem prostě napsal ve Wordu. Myslel jsem si, že hodně zaujmu svojí praxí, zkušenostma a nějakým oceněním. Jenže to vůbec nemá smysl. Prostě filmový byznys je o známostech, které musíte získávat při každé příležitosti, která se vám naskytne (například na filmových festivalech jako jsou Karlovy Vary).
Po dlouhé době jsem se tedy rozhodl, že musím svůj životopis změnit, aby zaujmul hned na první pohled a donutil potencionálního zaměstnavatele, aby mě pozval na pohovor. Jelikož jsem studoval tvůrčí školu, tak musí podobně vypadat i můj životopis. Na internetu jsem našel spoustu možností, jak by mohl vypadat můj životopis.
Nakonec jsem si vybral dva životopisy, které nabízí Sam Brown a Luc Pestille. Jenže stále nejsem u konce. Nevím, který z nich je lepší. Každý říká něco jiného a teď je to 50:50. Proto se obracím na Vás. Rozhodněte, který z nich mám rozesílat potencionálním zaměstnavatelům a popř. co bych měl na těchto životopisech ještě změnit, aby si boss řekl: “Toho tu chci mít!” 🙂

kryspin CV

kryspin resume

16 Comments

 1. jsem pro CV 1)

  určitě zaujme na první pohled a pokud někdo hledá kreativitu, máš velkou šanci (spolu s tvými zkušenostmi)

 2. Druhej je určitě lepší.
  Jinak bych změnil fotku, aby nebyla tak vážná, ale prostě přitahujíci, exhibující. Zajít se třeba k holiči a ať z tebe udělají modní hvězdu. A zrušil bych poslední dvě věty. A přidal místo bydliště.

 3. mě se teda líbí druhý, na druhou stranu je takový serióznější. Nevím jak moc divoce vypadají životopisy ostatních lidí v tvé branži 🙂 Ale jinak huste pracovni zkusenosti i oceneni, imho nemuzes mit do budoucna o praci nouzi 😉 GL

 4. No vy mi teda dáváte 🙂
  fremy, Mona Lisa: Díky
  mrtvocich, Hans: Díky, fotku asi opravdu změním
  Evča: Až tak jo?
  Alenka: Je pravda, že ostatní životopisy jsem nikdy neviděl, jak vypadají. Ale snad ne tak dobře jako tyhle 🙁

 5. to je ono, tohle se mi líbí. občas v tomto stylu taky něco dělám. Ale na životopis mě to ještě nenapadlo. Bravo. Jsem pro variantu jedna. Dvojka už je moc uhlazená.

  BTW: bacha na slovo potencionální (neexistuje)

 6. rozhodne 1.
  (pokud chces uhlazeny, tak 2. ale bez vsech tech paradicek kolem, ty jsou s prominutim desny a na solidnosti fakt nepridaji)

  jinak bych zduraznil, ze je tvoje portfolio online tam a tam, mozna bych zminil, co jsi ve skole natocil, s kym jsi delal a tak, nakonec bych mezi zaliby pridal i tenhle blog, ne kazdej bloguje 🙂 jo a neni jasny kolik ti je!

  nevim, na cem delas, ale kdybys potreboval, rad ti sezenu levnejsiho maca

 7. Ja bych te teda s jednickou brala hned, do chvile, nez jsem otevrela google a vyplivlo to na me na chlup stejny zivotopis! dej si na to priste pozor.. pochybuju, ze by te nekdo prijal, kdyz nejsi originalni uz v zivotopise (a ne, nebyla to jen volna inspirace, myslim, ze vis o cem mluvim, ze jo :-D..)

  Dvojka se mi nelibi. Ale pravdepodobne je taky obslehnutej coz?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *