The diary of a strategic thinker

Vyberte mi lepší životopis

V dnešní době dávají lidé hodně na první dojem. A to rozhodně v některých případech není dobře. Po dostudování školy jsem hledal práci a rozesílal životopis, který jsem prostě napsal ve Wordu. Myslel jsem si, že hodně zaujmu svojí praxí, zkušenostma a nějakým oceněním. Jenže to vůbec nemá smysl. Prostě filmový byznys je o známostech, které musíte získávat při každé příležitosti, která se vám naskytne (například na filmových festivalech jako jsou Karlovy Vary).
Po dlouhé době jsem se tedy rozhodl, že musím svůj životopis změnit, aby zaujmul hned na první pohled a donutil potencionálního zaměstnavatele, aby mě pozval na pohovor. Jelikož jsem studoval tvůrčí školu, tak musí podobně vypadat i můj životopis. Na internetu jsem našel spoustu možností, jak by mohl vypadat můj životopis.
Nakonec jsem si vybral dva životopisy, které nabízí Sam Brown a Luc Pestille. Jenže stále nejsem u konce. Nevím, který z nich je lepší. Každý říká něco jiného a teď je to 50:50. Proto se obracím na Vás. Rozhodněte, který z nich mám rozesílat potencionálním zaměstnavatelům a popř. co bych měl na těchto životopisech ještě změnit, aby si boss řekl: “Toho tu chci mít!” 🙂

kryspin CV

kryspin resume

Sdílet s ostatními: