Physical Address

304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

44. KVIFF – Den třetí

Nepříliš povedené ráno. Měl jsem pocit, že se rozpadnu. Strašné bolesti za krkem a na pravém prsu, které trvaly až do odpoledne, kdy to ustalo. Opět snídaně, tentokrát jsem do sebe naházel co nejvíc, abych měl jistotu, že přes odpoledne nebudu hladovat. Protože kvůli střihu já pracuji, zatímco ostatní obědvají.
Takže dnešní oběd jsem si dal v půl páté večer. Do té doby jsem udělal jen jednu reportáž, takže mi bylo jasný, že budu muset zapracovat později. Zahajovací večer je vždy velká sbírka luxusních záběrů celebrit apod. Ale na to je času dost. Potkal jsem opět Bonnie a prohodili řeč, co dnes už stihla vidět a koupit. Byla s kamarádkou a šli si zrovna koupit palačinky, které mohu doporučit všem.
Pak jsem byl domluven se spolužákem ze vejšky, že se sejdem a pokecáme. Dali jsme si pivko, mezitím přišel štáb, tak jsem nechal natahovat materiál do počítače a šel se se spolužákem bavit dál. Byl jsem jen omezen časem natahování, které trvalo půl hodiny. Tím pro mě dnešní zábava skončila. Dostal jsem od režie povely a mohl jsem začít stříhat zahajovací ceremoniál. Bohužel v té únavě jsem udělal chybu a tak se mojí vinou protáhla noc až do dvou hodin ranní. Prošvihl jsem tak zahajovací raut na kterej kašlu a jdu si dát horkou vanu a postel.
Jinak jsem si místo stupidní židle ze které mě bolí za krkem, pořídil pytel fatboy a moc si ho chválím. Záda teda určitě celý festival přežijou 🙂 Dobrou noc všem.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *