Physical Address

304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

44. KVIFF – Den pátý

Darren Aronofsky opět nezklamal. Sice jsem Wrestlera viděl již doma před půl rokem. Ale takový zážitek stojí za zopakování. Bohužel Mickey Rouke ani Darren se nemohli dostavit, kvůli plnému kalendáři, takže nás návštěvou poctil samotný producent tří jeho filmů – Scott Franklin, který dokonce hrál i v těch třech filmech epizodní role, které nám diváků s radostí zopakoval.

wrestler-aronofsky

Film jsem si vychutnal od začátku do konce. Pak už jsem se jen flákal a potkával všechny známé i neznámé. Poznal jsem Ondrku a Chlupise, které znám z facebooku, tak jsme si sedli na pivko. Pak jsem chvilku stříhal a v jedenáct vyrazil na film Black Dynamite. Černej humor plnej černech “herců”. Opravdu jsem se při filmu bavil. Nechtěně jsem dokonce pobavil i pár lidí v sále.
Těsně před zahájením filmu jsem si sedl na jedno prázdné místo, ale po chvilce se objevil někdo, kdo na to místo měl lístek. Tak jsem si přesedl jinam. A to se opakovalo. O dvě řady dál však byla prázdná řada pěti míst. Rozhodl jsem se přesunout tam. Jenže jsem byl upostřed řady a nechtělo se mi to obcházet. Zeptal jsem se všech, přes které bych měl projít, jestli jim to nebude vadit, když půjdu přes ně. Řekli že ne. Sundal jsem si tedy ze slušnosti své žabky z nohou. A zahlásil jsem: “Budu jako ninja.”
A vskutku. Tiše, bosou nohou jsem po opěradlech přešel o dvě řady dál za úsměvem diváků kolem. Ještě chyběl potlesk. Ale o ten jsem nestál a o minutu později začal film… Tak zase zítra 😉

2 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *