Physical Address

304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Můj seznam nových seriálů pro rok 2011/2012

S příchodem školního roku přicházejí i seriálové žně, které nabízejí i něco nového. Obvykle jsem seriálové novinky nesledoval a dával až na reakce lidí, kteří to zkusili. Letos jsem si zkusil tipnout, co by se mi mohlo líbit a tady je můj seznam.

Smash
Producent Steven Spielberg se podepsal pod seriál Smash, který nabízí drama z muzikálového prostředí. V centru dění je hudební skladatel Tom , který je gay, a textařka Julia, která nesnáší myšlenku muzikálu s tématem Marilyn Monroe. Jenže na youtube se objeví část ukázky a ta se stane hitem. Producentka se rozhodne muzikál dát do výroby a o roli Marilyn budou bojovat Karen (Katharine McPhee), talentovaný mladý nováček a Ivy (Megan Hilty), divadelní veteránka.

Awake
Detektiv Jason Issacs a jeho žena se synem jedou v dešti autem a stane se jim nehoda. V tom okamžiku se detektivovi rozdělí život do dvou paralelních realit. V jedné mu umřel syn, ve druhé žena. Jak těžké je vést dvojí život, který se vzpírá realitě?

Missing
Nevím, jestli zrovna seriál Missing bude stát za to, ale z větší části se točil v Čechách a hraje tam Tereza Voříšková. Bývalá agentka CIA Ashley Judd se vydává po stopách svého syna, který se ztratil v Římě. Brzy však zjišťuje, že by jeho zmizení mohlo souviset s dávnou smrtí jeho otce (Sean Bean), a možná bude muset převrátit naruby celou Evropu, aby ho našla.

Apartment 23
Nainvní holka ze středozápadu se vydá do New Yorku za lepším. Dostane se do apartmánu s číslem 23, kde bydlí Krysten Ritter, která jí dělá naschvály a připraví ji o peníze. Jenže Dreama Walker si to nenechá líbít a vrátí ji úder. Tím si ji získala a vyslouží místo v partě mazaných loserů, kteří ve Velkém jablku přežívají, jak se dá.

Alcatraz
J. J. Abrams, který přišel s populárním seriálem Lost, produkuje letos seriál Alcatraz. 21. března 1963 byl Alcatraz oficiálně uzavřen a všichni vězni byli odvezeni z ostrova. Tak alespoň zněla oficiální zpráva. Ve skutečnosti 302 vězňů zmizelo ze svých cel beze stopy, jako by se vypařili a dodnes o nich nikdo neslyšel. Jenže teď se v San Franciscu najednou jeden z nich objevil a začal zase zabíjet. Navíc nezestárl ani o den. Vyřešit to musí současný ředitel vězení Sam Neill, novinářka Sarah Jones a největší expert na Alcatraz Jorge Garcia (Hurley z LOSTu).

Allen Gregory
Když je vám sedm let a jste génius, tak to v životě máte těžké. Protože vás čeká nejtěžší zkouška života: Základní škola! Kreslený seriál, který je od producentů seriálu Family Guy.

Person of Interest
Pro mě nejočekávanější seriál sezóny, protože se na scénáři podílel Jonathan Nolan (bratr slavnějšího Christophera) a zároveň v tom má prsty zase J. J. Ambrams. Michael Emerson (Ben ze seriálu LOST) hraje tajemného milionáře, který dokáže díky nejnovějším technologiím najít budoucí pachatele násilných zločinů. S pomocí bývalého agenta CIA Jima Caviezela se je proto rozhodne zneškodňovat a předcházet tak zločinům dřív, než se stanou.

Luck
Všechno z produkce HBO se mi zatím líbilo a letos přichází s dalším mafiánským seriálem z prostředí dostihových závodů. Režie se ujal Micheal Mann a v hlavní roli se objeví Dustin Hoffman jako zatraceně chytrý gangster, který právě vylezl z vězení a hodlá si trochu přilepšit na důchod.

Jaké seriály zaujaly vás?

One comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *