Physical Address

304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Code:Mode summer 2011

Už druhým rokem navštěvuji Code:Mode – festival nezávislé módy, ale letos jsem při tom trochu promokl a opět jsem odtud odešel z prázdnou.
Ne, že by se mi tu nic nelíbilo, je tu toho spousta. Ale pro holky. Pánská móda je tu v ústraní a většinou pouze sportovní oblečení. Přesto se musím zmínit o několika věcech, které to mají k módě trošku dál, ale ke stylu to má sakra blízko. První z nich je stánek PolaroidLove, který jsme právě kvůli počasí prošvihli. Ale při obcházení stánků jsme narazili na Michala a Tomáše, kteří právě stále dělali fotoreport a vyfotili nás polaroidem i digitální zrcadlovkou. Jsou to mladí kluci a jejich projekt se mi velice líbí. Věřím, že o nich ještě uslyšíme a hlavně, že přinesou do Čech ještě větší oblibu LOMO a Polaroidu než doposud. Moje polaroid fotky z Paříže měly úspěch a dík patří právě i těmto klukům, od kterých jsem si koupil film.
Code:Mode Summer 2011
Foto: PolaroidLove – Kryšpín doprovázející Niku a Naomi

Další a posledním bodem, který bych chtěl zmínit jsou furtošlapy společnosti Festka, které si hned získali moji pozornost a nemohl jsem od nich odtrhnout oči. Krásný design, zajímavé kombinace barev a součástek. A večer jsem si doma pak dělal nákres vlastního kola, které se nezrealizuje, protože si ho nikdy nebudu moci dovolit, ale kluci mají “našlápnuto” pro skvělou budoucnost nejen v Čechách, ale i ve světě. Takže jim přeju hodně štěstí.

One comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *